Ankara’nın Cepsiz Ceketlileri Tanıtıldı

Saadet Partisi Her Yerde Seçime Girecek!
13 Şubat 2019
Karamollaoğlu “Korkunun Ecele Faydası Yok!”
20 Şubat 2019
Hepsini göster
 
 

Ankara İl Başkanlığımız tarafından organize edilen Ankara Aday Tanıtım Toplantısı muhteşem bir atmosferde gerçekleştirildi. Heyecan ve coşkunun üst seviyede olduğunu toplantıda, Saadet Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı başta olmak üzere 25 ilçe adayı tanıtıldı.

Tanıtım toplantısında konuşan Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, Etkin Pişmanlık Yasası’nı devreye koyduklarını belirterek, “Her yerde seçime kazanma azmiyle gireceğiz. Bundan dolayı da belediye başkan adayları bizim prensiplerimizi kabul edip aramıza katılabilir. Saadet’ten başka gidilecek yer yok. Biz farklıyız. Biz prensiplerle hareket ederiz.  Biz işbirliği yapmakla itam ediyorlar. Sizin yüreğiniz 1389 bölgede seçime girmeye yetti mi? Kimsede itibarınız kalmadı. Saadet Parti’miz en büyük patlamayı yapacak” dedi. 

Partimizin Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı gösterilen Mesut Doğan ise, Ankara’nın sorunlarını çok iyi bildiklerinin altını çizerek, Ankaralıların planlı olarak iki tercihten birine zorlandığına dikkat çekti. Doğan, “Tabiri caize Ankaralılara ‘tura mı, yazı mı’ deniliyor. Ankaralılar bu oyunu bozacak. Bu seçimde Ankaralılar dim dik ayakta duracak” diye konuştu.

KARAMOLLAOĞLU: YALANLARINI BURADAN DEKLARE EDİYORUZ

Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, Saadet Partimizin 1389 seçim bölgesinde seçime giren tek parti olduğunu hatırlatarak, “İttifak yapıldı diye iftira atanların Saadet Partisi tüm bölgelerde aday gösterdiğine baksınlar. Her türlü hakareti yapanlar bu hatalarını görsünler. Yaptıklarının yalan olduğunu burada kendilerine deklare ediyoruz. Bir laf söyleniyorsa altı doldurulması gerekiyor. Eğer siz bir iftira atıyorsanız ‘Allah’tan korkmuyorsunuz’ demektir” diye konuştu. 

KARAMOLLAOĞLU: ASIL YORGUNLUK SİZİN GENEL MERKEZİNİZDEDİR

AKP ve MHP’nin gündeme getirdiği ‘beka sorununa’ değinen Karamollaoğlu, beka sorunu var ise bu iktidarın kabahatti olduğunu söyledi. Karamollaoğlu, şöyle devam etti: “Bu arkadaşlar hakikatleri göremiyor. Bu arkadaşlar kendi kendileriyle boğuşuyor. Ülkeyi dostluk ve barış ülkesi haline getirmek yerine iktidarda kalmak için kutuplaştırmayı artırıyor. Bu nasıl bir beka problemi ki vatandaştan destek istiyorlar. Beka sorunu ortaya çıkaran partiye destek istiyorlar. Bu bir gaflettir. AK Parti’nin bir beka sorunu var. Fikir üreteceğim derken problemi büyütüyor. Daha önce ‘metal yorgunluğu’ var dediler. Asıl yorgunluk sizin genel merkezinizdedir. Artık bir fikir üretemiyorsunuz.”

KARAMOLLAOĞLU: ONLARIN YÜREĞİ YETMEDİ

Karamollaoğlu, Etkin Pişmanlık Yasası’nı devreye koyduklarını belirterek, “Her yerde seçime kazanma azmiyle gireceğiz. Bundan dolayı da belediye başkan adayları bizim prensiplerimizi kabul edip aramıza katılabilir. Saadet’ten başka gidilecek yer yok. Biz farklıyız. Biz prensiplerle hareket ederiz. Devlet yönetmek saraylara oturmakla, uçaklara binmekle olmaz. Millet sürünüyor dediğimizde ise itibardan israf yapılmaz diyorlar. Şimdi çıkmış bizi itam ediyorlar. Biz işbirliği yapmakla itam ediyorlar. Sizin yüreğiniz 1389 bölgede seçime girmeye yetti mi? Kimsede itibarınız kalmadı. Saadet Parti’miz en büyük patlamayı yapacak.  Biz bu seçimde oyumuzu artırmak için değil, kazanmak için gidiyoruz. Başkanlarımızı makamlarında kucaklayacağız” dedi. 

KARAMOLLAOĞLU: RANT RUHUNA DÖNDÜ

“Cepsiz ceket bir idealdir” diyen Karamollaoğlu, cepsiz ceketlilerin hiçbir beklenti öncelemeden hizmet etmeyi öncelediğini ifade etti. İktidar partisinin hakaretten vazgeçmesi gerektiğini belirten Karamollaoğlu, şunları kaydetti: “Biz onların oyunlarına gelmeyiz. Biz o pislik çukuruna girmeyiz. Biz onların seviyesini inip cevap veremeyiz. Biz kimseyi kötü sözlerle itam etmeyiz. Bizim sadece cenabı Hak’a vereceğimiz bir hesap var. Biz gerçekleri bunun için söyleriz.  Onların belediye başkanları 94 ruhunda bahsediyor. O ruh unutuldu sonra rant ruhuna döndü. Biz bunu tekrar tersine çevireceğiz. Türkiye’de en çok belediyeyi biz kazanacağız. Bizim belediye başkanlarımız herkesle kucaklaşacak.”

DOĞAN: KERAMET İNSANLARDA DEĞİL, İSTİKAMETTEDİR

Partimizin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mesut Doğan, Ankara’nın sorunlarını çok iyi bildiklerinin altını çizerek, “Sokak hayvanlarının derdini de iyi biliyoruz. Otopark ve su paralarının ücretini de iyi biliyoruz. Sokakta kalanların mücadelesini de iyi biliyoruz. Hepsine yönelik çözüm önerilerini de iyi biliyoruz. Ankara’da iki aday da projelerini anlatıyor. Bu şehir için dertlendiklerini de biliyoruz. İşi kişiler değil, zihniyetler belirler. Keramet insanlarda değil, istikamettir. Hakki bir anlayış ortaya koyulmalıdır” diye konuştu. 

DOĞAN:7 İLKEYE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Doğan, yerel seçimlerin yaklaşmasıyla 94 ruhunun iktidar partisi tarafından tekrar gündeme getirilmesine çok sevindiğini belirterek, şöyle devam etti: “Yerel seçimlerin yaklaşmamsı 94 ruhu gündeme geldi. 94 ruhu istikamettir. 94 ruhu hassasiyettir. Ancak 94 ruhu sadece Saadet Partisi’nin bünyesinde taşıdığı bir ruhtur. 94 ruhunu arayan herkesi Saadet Partisi’ne davet ediyoruz. 94 ruhu neden unutulamadı. O dönem aday olanlar elbet projelerinden bahsetti ama onlar Milli Görüş’ün ilkelerine muhakkak sahip çıktılar. Birincisi, ibaret aşkıydı. İki, asla partizanlık yapmayacağız. Üç, işi ehline vereceğiz. Dört, kapımız herkese açık olacak. Beş, hizmeti eşit dağıtacağız. Altıncısı, zorlaştırmayacağız tam tersine kolaylaştıracağız. Yedi, asla yemeyeceğiz ve yedirmeyeceğiz. 94’te bu prensiplerle hareket edenler efsane hizmetler gerçekleştirdi.” 

DOĞAN: EN BÜYÜK ZAFER SAADET PARTİSİ’NİN OLACAK

Ankaralıların planlı olarak iki tercihten birine zorlandığını vurgulayan Doğan, “Tabiri caize Ankaralılara ‘tura mı, yazı mı’ deniliyor. Ankaralılar bu oyunu bozacak. Bu seçimde Ankaralılar dim dik ayakta duracak. Bu ülkenin ve şehirlerimizin dik durmaya ihtiyacı var. İnşallah, 40 gün sonra kazandığımız büyükşehirlerde bir tekabülün olmadığı bir yönetim anlayışı kuracağız. Torpilin olmadığı bir yönetim anlayışı kuracağız. İsrafın olmadığı bir yönetim anlayışı kuracağız. Yolsuzluk ve rüşvet olmayacak. Rüşvettin ve yolsuzluğun Türkiye’de normalleşmesine izin vermeyeceğiz. 40 gün uyumadan çalışmalarımızı en hızlı yapmamız lazım. En büyük zafer Saadet Partisi’nin olacaktır” şeklinde konuştu.

BEYAZIT: ANKARA’YI DÜRÜST BELEDİYECİLİK İLE TANIŞTIRACAĞIZ

Ankara İl Başkanımız Fatih Beyazıt da yaptı konuşmada Saadet Partisi’nin iktidar partisi dâhil hiçbir partinin yapamadığını yaptıklarını belirterek,”Kendi adaylarımız ve kendi listelerimizle Ankara’nın tüm ilçelerinde seçimlere giriyoruz. Bütün Ankara’yı dürüst belediyecilik ile tanıştıracağız. Bütün bölgelere ayrımsız bir şeklide hizmet götüreceğiz, rant değil hizmeti esas alacağız. Liyakati ve ehliyeti esas alacağız. Hiç kimsenin Ankara’yı parsel parsel satmasına izin vermeyeceğiz. Ortak akılla herkesin sözünün olduğu bir yönetim ile yöneteceğiz” diye konuştu.