Cumhurbaşkanı adayımız Temel Karamollaoğlu Türkiye'de bir ilk gerçekleştirerek başladığı e-mitinglere devam ediyor. Bugün Ankara'da gerçekleştirdiği e-mitingin sonunda aday tanıtımı da yapıldı. 
 
Tarım konusunda hükümetin tek bir projesi dahi olmadığını ifade eden Karamolloğlu "çiftçinin elinden tutmadan tarım gelişmez. Hayvancıya destek olmazsan daha fazla et ithal etmek zorunda kalırsınız. Meralar boşalır, köyler boşalır. Ama hükümet bunun suçunu da başka partilere atabilir" şeklinde konuştu.
 
Dış ticaret açığı konusuna da değinerek "teknolojiyi belki kullanmayı biliyorlar fakat üretmek akıllarının ucundan bile geçmez. Bir hükümet düşünün 90 yılda yapılan bütün fabrikalar yıkılmış. Birkaç tanesi kalmış. İşsizlik bundan dolayı işsizlik artıyor, bundan dolayı dışarıya borcumuzu ödeyemiyoruz" şeklinde konuştu. 
 
OYUN 300 YILDIR OYNANIYOR
 
"Bir de diyorlar ki üzerimizde komplo oyunları oynanıyor. Yahu bu oyun 300 yıldır oynanıyor. Osmanlı durduk yere mi yıkıldı? Bu hale durduk yere mi geldik? Evet üzerimizde oyun oynanıyor. Akp 28 Şubat'ın mahsulüdür."