İhanetlerin En Büyüğü ve En Acımasızı

Hataların Bedeli Ağır Oldu
16 Temmuz 2019
“Adalet Olmadan
Devlet Ayakta Kalamaz”
17 Temmuz 2019
Hepsini göster

Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, 15 Temmuz darbe girişimi tarihin en büyük ihanetlerinden olduğunu söylerken bu ihanetin milletin iradesiyle bertaraf edildiğini ifade etti.

Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili sosyal medya hesabı twitter üzerinden bir paylaşımda bulundu.

Milletin darbe girişimine karşı büyük bir fedakarlıkla karşı durduğunu belirten Karamollaoğlu, darbe girişiminde şehit düşen kişilere rahmet diledi.

15 Temmuz darbe girişimine dair paylaşımıyla dikkat çeken Karamollaoğlu, şu ifadeleri kullandı:

“15 Temmuz darbe girişimi son dönemlerde karşı karşıya kaldığımız ihanetlerin en büyüğü ve en acımasızıdır. Bu yüzden 15 Temmuz gecesi milletimiz sadece bir darbe girişimini önlememiş, kendisine vurulmak istenen prangaları kırıp parçalamıştır. Bunu her zaman hatırımızda tutmak mecburiyetindeyiz. Bağımsızlığına ve iradesine konulmak istenen ipoteği yırtıp tarihin çöplüğüne atmıştır. Bu alçak girişime karşı tarihte emsali görülmemiş bir kararlılıkla karşı aziz milletimize şükranlarımızı sunuyor, bütün şehitlerimizi şükranla, rahmetle anıyoruz.”