“Türkiye’de İyi ki Saadet Partisi Var”

Bize Kanuni’ye Bakın Diyenler, Siz Ebu Zer’e Bakın
17 Nisan 2019
“Patates Soğan İthal Edecek Hale Nasıl Geldik?”
22 Nisan 2019
Hepsini göster

Genel İdare Kurulu Toplantısı (GİK) Balgat Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Saadet Partisi’nin özgül ağırlığının oyla ölçülemeyeceğini ifade eden Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, “Türkiye’de iyi ki Saadet Partisi var. İyi ki bizim prensiplerimiz var.” dedi. Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, GİK Toplantısı’nda konuştu.

Karamollaoğlu, “Bazen bizi Cumhurbaşkanı ve AK Parti düşmanlığı ile itham ediyorlar. Biz onlar gibi küfretmiyoruz, hakaret etmiyoruz biz sadece yanlışlarını söylüyoruz. Doğrusunu da mutlaka söyleyip bu ülkenin insanlarına anlatacağız.” dedi.   Partimizin Genel İdare Kurulu (GİK) Toplantısı dün Balgat Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi. 31 Mart yerel seçimleri ve ülke gündeminin masaya yatırıldığı toplantıda, Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, parti teşkilatlarına gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür etti. Saadet Partisi’nin özgül ağırlığına değinen Karamollaoğlu, “Türkiye’de iyi ki Saadet Partisi var. İyi ki sizler varsınız. İyi ki bizim prensiplerimiz, ideallerimiz Türkiye’nin gündeminde. Milyonlarca insan bize oy vermese de teşekkür etme ihtiyacı duyuyor. Bugün beğenip oy vermeyenler bize yarın oy verecek.” dedi. 

BAŞARILI OLMAK İÇİN ÇALIŞTIK

 Mahalli idareler seçimlerinde bugüne kadar yapılan seçimlerde en canlı, en gayretli seçim çalışması yapıldığını belirten Karamollaoğlu, “Biz prensip olarak seçime giderken oyumuzu artırmak veya birkaç belediye başkanı çıkartmak için değil her yerde başarılı olmak için, netice almak için çalıştık. Genelde bu havayı her gittiğim yerde teneffüs ettim. Bütün kardeşlerimize gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu. 

SAADET PARTİSİ’NİN ÖZGÜL AĞIRLIĞI BÜTÜN PARTİLERDEN ÜSTÜNDÜR 

Karamollaoğlu, hanımların ve gençlerin gayretli çalışmalar gerçekleştirdiğini dile getirerek, “Adaylarımız arasında 21 kadın adayımız vardı. Bu kardeşlerimiz özveri ile çalıştılar. Beklediğimiz netice hâsıl olmasa da herkes şunu söyleme mecburiyeti hissetti. Saadet Partisi’nin özgül ağırlığı bütün partilerden üstündür. Bu önemli bir durum çünkü ileride yapacağımız çalışmaların daha etkili olacağını ve neticelerinin daha müspet olacağını bize müjdeliyor.” ifadelerini kullandı.